Производствен служител/ка

Нашият партньор е компания, утвърден лидер в производството и дистрибуцията на хранителни добавки и лекарства. Със своята мисия да подобри здравето и качеството на живот на хората, компанията се стреми да предоставя на своите клиенти най-висококачествени продукти. Поради увеличения обем на работа, търсим да назначим:

Отговорности:

• Опериране на машини и оборудване в производствения цех;
• Следене на производствения процес и реагиране при необходимост;
• Захранване на машините със суровини и материали;
• Поддържане на оборудването в изряден вид;
• Сътрудничество с други членове на екипа и ръководството на компанията.

Компанията предлага:

• Трудов договор с пълни осигуровки;
• Работно време на три смени: I смяна (06:00-14:00ч.), II смяна (14:00-22:00ч.) и III смяна (22:00-06:00ч.);
• Възнаграждение: 1800 лв. + 200 лв. ваучери за храна;
• Възможност за допълнително възнаграждение;
• Дългосрочна заетост и сигурност.

Изисквания:

• Средно образование;
• Организираност;
• Внимание към детайлите;
• Отговорно отношение към работния процес;
• Спазване на безопасните условия на труд.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. "Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело
Производство - фармация

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.02.2024

Организация:

Чирак Консултинг

Детайли за организацията:

Повече информация за Чирак Консултинг може да получите ТУК