Електротехник/ Монтажник на машини

Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим да назначим Работник в производство с познания по електротехника.

Основни задължения:
 Сглобяване на индустриални машини;
 Механичен монтаж, електромонтаж, сортиране и опаковане на готова продукция;
 Изпълнение на производствени задачи;
 Работа с производствено оборудване, спазване на писмени инструкции и процедури;
 Спазване на изискванията за качество на продукцията;
 Спазване на условията за безопасност на труда;

Изисквания:
 Средно образование; Познания по електротехника-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
 Сръчност, прецизност, самостоятелност и отговорност;
 Точност при изпълнение на задачите;
 Внимание към детайлите;

Ние предлагаме:
 Работа на трудов договор с пълни осигуровки;
 Много добри условия на труд;
 Въвеждащо обучение;
 Ваучери за храна-200лв./месец
 Редовна смяна-08:30-17:00 часа
Безсрочен трудов договор сключен с Von Arx EOOD

Ако позицията ни Ви е заинтригувала, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация!

Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

18.03.2024

Организация:

Von Arx EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за Von Arx EOOD може да получите ТУК