Оператор на струг с ЦПУ- може и без опит

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е семейна компания производител на нестандартно оборудване за клиенти от цял свят.

Ние работим с нагласата “ Положително отношение към всичко и към всеки”, ако и Вие имате тази нагласа, кандидатствайте при нас.
Работата ни е да създаваме бутикови инженерни решения със световно качество и швейцарска прецизност.
Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 25 години, защото вярват, в силата и креативността на служителите, които работят при нас.
С награда за Най – иновативната компания в България, награда за Сделка на Годината и Експортьор на годината за завоювани нови пазари.

Ще ви предложим:

Постоянна работа на трудов договор във високотехнологична компания, подходяща и за кандидати без опит;
Професионално ОБУЧЕНИЕ и придобиване на нова професия;
РЕДОВНО заплащане и пълни осигуровки;
Ежемесечни ВАУЧЕРИ в размер на 200лв;
Добро отношение към служителите и приятна работна атмосфера;
Възможност за ВИСОКО възнаграждение, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашето семейство;
Бонус система даваща ви допълнителни доходи;
Добра локация в рамките на града;
Индивидуални ментори;
Осигурен паркинг;
Отлични условия на труд и работно облекло;
Множество фирмени партита и събития, както за Вас така и за Вашите деца и внуци.

От Вас се изисква:

Да имате средно образование;
Да сте сръчни и да имате желание за работа в производство;
Да искате да придобиете нови знания и умения;
Да имате мотивация за работа, да сте отговорни и да имате внимание към детайла;

Работните ви задължения ще включват:

Работа на металообработващи машини, след преминаване на необходимото обучение;
Създаване на различни по вид и размер детайли, без серийност;
Използването на редица инструменти и приспособления, които ще ви помагат да извършвате задълженията си като оператор в производството ни.

Айгер Инженеринг ООД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.
Изпращайки автобиографията си, се съгласявам личните ми данни да бъдат обработвани от „Айгер Инженеринг“ ООД за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2200 до 3500 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. Васил Левски 246, Пловдив 4003, Пловдив

Дата:

18.03.2024

Организация:

Айгер Инженеринг ООД

Повече информация за Айгер Инженеринг ООД може да получите ТУК