MIG/MAG ЗАВАРЧИК

Ако имате опит с MIG/MAG заваряване, и говорите Английски език, това е работата за вас!
Някои от задачите, за които ще отговаряте като заварчик, са:
Изработване на продукти за различни индустрии, основно автомобилни компоненти, компоненти за корабостроенето, хранително-вкусовата промишленост, инфраструктурата, строителни и селскостопански машини или подемни машини;
Четене на технически чертежи;
Самостоятелно сглобяване и заваряване въз основа на чертежи;
Работа самостоятелно и като част от екип.
УСЛОВИЯ:
Работното облекло и инструментите ще бъдат осигурени от компанията, но ще трябва да имате собствена заваръчна маска;
Заплатата ще бъде 520-550 евро нето на седмица, след всички удръжки, свързани с данъци, настаняване и застраховки;
Осигуреното настаняване е в единична стая;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 4800 до 5000 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене
Енергетика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Цанко Минков 86, Казанлък

Дата:

31.07.2024