Процесен инженер

Описание

Фирма Алфа Консулт България, търси кандидати

за позиция Процесен инженер

Фирмата осигурява:

• Отлично стартово възнаграждение търпящо прогрес в кратък срок;
• Възможност за развитие;
• Работа в млад и амбициозен екип;
• Социални придобивки и добри бонуси;
• При необходимост осигуряване на квартира или транспорт.

Задължения:

• Поддържа връзка с екипите по качество, дизайнерски и механизация за оптимизация на
процесите и продуктите;
• Създава и поддържа документация за процесите, включително работни инструкции;
• Изготвя и създава нови процеси при необходимост;
• Работи в екип с проектанти, конструктори и технически ръководители;
• Осигурява обучение на оператори и техници по отношение на знанията;
• Подкрепя развитието на съществуващите процеси.

Изисквания:

• Добра комуникация с екипа;
• Опит на подобна позиция;
• Организационни качества и хигиена на работа, последователност;
• Компютърен опит за работа с други софтуери - предимство;

Телефон за връзка:088 600 6862

Алфа Консулт БГ-19 ООД с Лиценз № 2892-10.10.2019

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2300 до 2500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Хасково

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

29.05.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК