Механик оператор на малка бутилираща линия

Ние сме компания с мисия да направим здравословния начин на живот по-достъпен и приятен за повече хора. Създаваме студено пресовани смутита и сокове, използвайки само свежи и хранителни съставки като плодове, зеленчуци, ядки и семена.

Ако искате:
да сте част от успешно българско производство
да работите в сигурна и дружелюбна работна среда
и да сте част от създаването на нашите вкусни и полезни продукти
Кандидатствайте при нас за позицията Механик оператор на малка бутилираща линия

Производствената ни база се намира в гр. София, бул. Цариградско шосе № 133

/ близо до метростанция " Интер Експо Център " / , с удобен градски транспорт.

Основните задачи на позицията са:
Обслужва, настройва и регулира работата на машините и съоръженията в производствения цех ;
Отговаря за правилната експлоатация ;
Подготовка и контрол на машините на производствената линия ;
Участва в текущата поддръжка и ремонт на производствената линия и следене за правилната и експлоатация;
Отговаря за процеса на бутилиране;
Грижа за почистването на машините според наличните процедури;
Работи с необходимото качество и спазване технологичните процеси
Ако ти имаш:
Техническо образование
Предишен опит в бутилиращо предприятие е предимство
Отговорност и желание да работиш в хранително производство
Отговорност към работния процес
Умения за работа в екип
То ние ти предлагаме:
Конкурентно заплащане + ваучери за храна - 200лв/месец;
Сигурна работа, трудов договор и осигуровки;
Работно време: редовна смяна, без нощни смени и без работа в събота/неделя,
Отлична работна среда, грижа и добро отношение към служителите;
Допълнителен годишен отпуск за дългогодишни служители;
Безплатна топла храна;
Работно облекло;

Разпознаваш се в описанието по-горе?

То тогава кандидатствай при нас и ни изпрати CV.

Очакваме те!

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

08.07.2024

Организация:

Santulita EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за Santulita EOOD може да получите ТУК