ТЕСТ СПЕЦИАЛИСТ (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЙНО ОБОРУДВАНЕ)

Описание

За Нас:
Bulwork е първата агенция за подбор в сектори като ИТ, Телеком, Производство и Енергетика в България с повече от 23 години значимо присъствие на пазара. Благодарение на висококвалифицирания ни екип от служители, в Bulwork предлагаме услуги на най–високо ниво, оправдаващи доверието и очакванията както на клиентите, така и на кандидатите ни.

Наш доверен клиент е:

Международна компания - пионер в производството на електроенергийно оборудване. През годините компанията успява да се наложи на пазарите в Европа, Америка, Азия и Африка като тяхна цел е да бъдат предпочитаният бранд в енергийния сектор. За да изпълнят тази своя мисия изключително важна роля играе техният екип.

В момента компанията има желание да разшири своите екипи в гр.София и от тази гледна точка ние им помагаме в търсенето на нови таланти, които да заемат позицията:

Основни изисквания за длъжността:

- Средно техническо образование (фокус върху електро машини и апарати, електротехника, енергетика, др.);
- Около 3 години професионален опит като Ел.Техник, Монтьор на електрическа апаратура или други сходни позиции;
- Познания и/или опит в областта на електротехника и/или електроника;
- Умения за работа с измервателни уреди и техника, с ръчни и електрически инструменти;
- Компютърна грамотност – умения за работа с пакета на MS Office;

Вашите отговорности:

На тази позиция Вие ще бъдете ангажиран с извършване на различни дейности, свързани с контролни и типови изпитания на произвежданите от компанията продукти. Ще бъдете ангажирани с подготовката на съответната документация, съпътстваща проведените тестове; ще извършвате електромеханични монтажни дейности; ще следите и проверявате за необходимостта от профилактика, поддръжка или частични ремонтни дейности, и други.

Компанията може да Ви предложи:

- Постоянен ангажимент на трудов договор;
- Стандартно работно време (Понеделник – Петък);
- Отлично трудово възнаграждение;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Ваучери за храна и подаръчни ваучери;
- Покрити разходи за транспорт;
- Карта за спорт;
- Въвеждащо обучение и допълнителни трейнинги;
- Възможности за професионално и кариерно развитие.

Ако разпознавате себе си в описанието по-горе и имате интерес към тази професионална възможност, не се колебайте веднага да ни изпратите ваше актуално CV (автобиография) на български или английски език.

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите за тях са абсолютно безплатни!

БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за ИТ подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

15, Tsarigradsko Shose Blvd., fl. 2,1124, Sofia, Bulgaria

Дата:

19.07.2024

Организация:

BULWORK
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за BULWORK може да получите ТУК