Заварчик

Описание

Заварчик

Фирма Феникс Аеро Специал ООД се занимава с брониране на автомобили, монтаж на термоизолация и хладилни системи на автомобили и др.

Във връзка с осигуряване на дейността на фирмата ни търсим да назначим
Заварчик.

Основни задължения:
Да разчертава и изрязва заготовки от различни видове метали, да заварява ламарини и укрепващи профили; да отстранява външни дефекти по заварките;
Да поддържа в изправно състояние машините, апаратите и съоръженията, с които работи, в съответствие с технологичните изисквания.
Да пази целостта на автомобилите върху които се извършва дейността.
Да познава конструкцията на автомобилите, върху които се извършва дейността.
Да отстранява външни дефекти по детайли - с изпиляване, шлайфане.
Да отстранява външни дефекти по заварки.
Да участва в ремонт на оборудване за брониране на автомобили , монтаж на термоизолация на автомобили и др.
Да пази целостта на автомобилите, върху които се извършва дейността.

Изисквания:
1. Образование-средно или средно-специално.
2. Предимство при предходен професионален опит като Заварчик, Заготовчик на метални детайли, Работник по металообработка

Фирмата предлага:
1. Трудов договор.
2. Ваучери за храна 200 лв.
3. Социални и здравни осигуровки.
4. 5-дневна раб.седмица; 8-часов раб.ден.
5. Платен годишен отпуск 20 раб.дни.

Необходими документи за кандидатстване:
1. Автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
обработка метали, заваряване

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2400 до 2400 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. Варна, ул. Фредерик Кюри 104

Дата:

21.07.2024

Организация:

Феникс Аеро Специал ООД

Повече информация за Феникс Аеро Специал ООД може да получите ТУК