ОПЕРАТОР - НАСТРОЙЧИК НА ЦПУ

Търсим квалифициран и опитен Оператор - Настройчик на ЦПУ, който да се присъедини към производствен екип.
Кандидатът трябва да има производствен опит и технически умения за работа с ЦПУ машини и да може да съставя програми и изработва детайли по предоставени чертежи.

Отговорности:

• Производствен опит и технически умения;
• Съставяне на програми за ЦПУ машините;
• Изработка на детайлите по предоставени чертежи.

Изисквания:

• Програмиране на G-код с FANUC, Fagor;
• Опит с неръждаема стомана и пластмаса;
• Разбиране на механичните измервателни процеси и оборудване;
• Опит с CAD софтуер.

Фирмата предлага:

• Конкурентно възнаграждение и социални придобивки;
• Възможност за професионално развитие и обучение;
• Работа в динамична и технологично развита среда;
• Гъвкаво работно време и възможност за работа по смени.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892_10.10.2019

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Разград

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

22.07.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК