Пакетировач

Фирма ЕТ " ДЖИЛИ СОЙ - ДЖИХАНГИР ИБРЯМ" търси да назнaчи Пакетировач (2 работни места) за производствена база в гр. Дулово.

Ние предлагаме:

- Условия на труд, съобразени с българското законодателство;
- Възможност за натрупване на ценен професионален опит;
- Въвеждащо обучение;
- Месечно възнаграждение 1000 лв. (нето).

Позицията е подходяща и за кандидати без предишен опит или квалификация.

Вашите задължения ще бъдат:
1. Извършва дейността стековане /пакетиране на готовата продукция в групови
опаковки – стекове/.
2. Почиства работните помещения от отпадъчните материали и брака, като ги отнася
на предварително определените за това места.
3. Води отчет за стекованата продукция.
4. Спазва санитарно-хигиенните изисквания при работа с продукти за пряка
консумация.
5. Помага при извършване на ремонтни работи като подготвя площадката за
извършване на ремонтната дейност.
6. Изпълнява и други задачи, възложени от ръководството на предприятието.
7. Спазва правилника за вътрешния трудов ред и носи фирмено облекло по време на работа.

Ако отговаряте на изискванията и припознавате себе си в описаната роля, моля, кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.

Ще се свържем само с одобрените кандидати!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни. ЕТ " ДЖИЛИ СОЙ - ДЖИХАНГИР ИБРЯМ" ще обработи предоставените данни само за целите на настоящия подбор и в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 и Закона за защита на личните данни

За повече информация и кандидатстване, изпратете биография през платформата.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство
Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. Дулово

Дата:

22.07.2024

Организация:

ЕТ " ДЖИЛИ СОЙ - ДЖИХАНГИР ИБРЯМ"

Повече информация за ЕТ " ДЖИЛИ СОЙ - ДЖИХАНГИР ИБРЯМ" може да получите ТУК