СПЕЦИАЛИСТ ПО МОНТИРАНЕ НА МЕТАЛНИ КОНСТРУКЦИИ

Описание

НИЕ СМЕ:

Bulwork - първата агенция за подбор на квалифицирани специалисти в областта на ИТ, Електроника и Електротехника в България с повече от 23 години значимо присъствие на пазара. Благодарение на висококвалифицирания ни екип от служители, в Bulwork предлагаме услуги на най–високо ниво, оправдаващи доверието и очакванията както на клиентите, така и на кандидатите ни.

НАШИЯТ КЛИЕНТ Е:

Иновативна компания в сферата на проектиране и производство на автономни токозахранващи системи, предлагаща цялостни инженерингови решения на своите клиенти по света.
Предвид проектите и бурното им развитие, в момента искат да разширят своя екип от специалисти като за тази цел им съдействаме в търсенето на амбициозен и енергичен:

Основни отговорности:

- Изграждане, окабеляване и сглобяване на mokoӡахранващи системи - ракове и контейнери;
- Сглобяване на отделни модули, както и заготовки в едно цялостно изделие;
- Монтаж на механични конструкции, както и разчитане на линейни схеми за монтаж;

Основни изисквания за длъжността:

- Завършено средно техническо образование, като за предимство се счита такова в специалностите Електроника или Електротехника;
- Опит в разчитане на техническа документация;
- Умениe за работа в екип и умения за спазване на правилата за безопасност при работа;
- Предишен опит в монтажни дейностти или дейности свързани с монтиране на метални изделия и конструкции би бил предимство, но не е задължително условие;

Нашият клиент може да ви предложи:

- Отлично трудово възнаграждение и дългосрочна ангажираност на постоянен трудов договор;
- Стандартно работно време, без нощни или дневни смени!
- Допълнително здравно осигуряване;
- Високи стандарти за работа в една отлична работна среда.

При интерес, моля да ни изпратите по E-mail Ваше актуално CV (автобиография) на български език.

Конфиденциалността и защитата на личните данни спрямо закона е гарантирана на всички кандидатстващи лица.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатите не дължат никакви такси на агенцията - услугата е напълно безплатна.

БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за ИТ подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

15, Tsarigradsko Shose Blvd., fl. 2,1124, Sofia, Bulgaria

Дата:

30.08.2024

Организация:

BULWORK
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за BULWORK може да получите ТУК