Служител месопреработка

Голяма компания, производител на най-висок клас месни и деликатесни продукти – собствено производство, е в процес на разширяване на своя екип и отваря нови свободни позиции на длъжност: Служител месопреработка
Опит не е нужен.

Задължения:

- Подготовка на продукти от месо: Нарязване, порциране, обезкостяване;
- Работи се с машина за смилане на месо;
- Поддръжка на висока производствена хигиена в съответствие със санитарните изисквания;
- Следи за правилното съхранение на месните продукти.

Какво предлагаме :

- Работа в най-висок клас, утвърдена на българския пазар компания;
- Добро и навременно заплащане на трудовите възнаграждения;
- Дългосрочна ангажираност – трудов договор + всички видове осигуровки;
- Възможност за професионално и финансово израстване в структурата на компанията;
- Стандартна осемчасова работна седмица – Понеделник-Петък;
- Фирмено обучение;
- Пълен пакет допълнително здравно осигуряване + ваучери за храна.

Ако сте мотивирани и имате желание да работите в динамична и професионална среда, ви предлагаме възможност за развитие и стабилна работа.

За повече информация и кандидатстване, моля, свържете се с нас 0899 771 600 или изпратете своето CV.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София

Дата:

04.09.2024

Организация:

Иванова счетоводно обслужване ЕООД

Повече информация за Иванова счетоводно обслужване ЕООД може да получите ТУК