Подготовчик Автобояджия

Фирма Алфа Консулт България, търси кандидати за свой клиент за позиция Подготовчик Автобояджия.

Отговорности:

• Демонтиране и боядисване на автомобилни детайли;
• Подготовка на детайл - китосване, шлайфане, грундиране;
• Спазване на технологичните изисквания за материали и консумативи;
• Навременно изпълнение на поставените задачи.

Изисквания:

• Предишен опит като подготовчик - предимство;
• Желание за надграждане и усъвършенстване;
• Умение за работа в екип.

Фирмата предлага:

• 5 дневна работна седмица, с възможност за плаващо работно време;
• Допълнително възнаграждение в зависимост от постигнатите резултати;
• Отлични условия на труд и професионално оборудване;
• Възможност за развитие.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892_10.10.2019

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2200 до 3000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

26.09.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК