Готвачи

Пицария в Студентски град търси да назначи готвачи за позициите топла и студена кухня

Вие сте идеалният кандидат ако:
- сте позитивен и креативен;
- сте организиран, сръчен и енергичен;
- имате завършено средно образование;
- умеете да работите както в екип, така и самостоятелно;
- черпите вдъхновение, обичате да импровизирате и поемате инициатива;
- търсите сериозна и дългосрочна работа, на която да разчитате;
- мате желание и мотивация за работа

Позицията е подходяща също за кандидати с малък или без опит. Екипът на пицария Fame, ще ви предостави въвеждащо обучение

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
- коректност
- динамична работа в млад екип
- осигурена храна
- назначаване на трудов договор
- атрактивно седмично заплащане

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Осигуряване на качествена и навременно издадена храна, при спазване на вътрешно-фирмените стандарти и инструкции;
- Правилно съхранение на продуктите и контрол над срокът им на годност;
- Познаване на състава, начина и времето за приготвяне на ястията, както и външният им вид;
- Правилно експлоатиране на материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
- Поддържане високо ниво на хигиена на работното си място;

ИЗИСКВАНИЯ
- сръчност и бързина
- умения за работа в екип
- желание за работа
- отговорност и прецизност в работата

Моля, изпращайте актуални автобиографии.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията ЗЗЛД.
Одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

За повече информация: 0896 616 551

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1600 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Обеля-2 бл.207 вх.А ап.12, София 1326, софия-град

Дата:

02.09.2018

Организация:

"Я.М.Д. и Син" EООД

Повече информация за "Я.М.Д. и Син" EООД може да получите ТУК