Офис асистент с руски език

Агенция за недвижими имоти „Нов Дом 1“ търси да назначи офис асистент с много добър руски език.

Задължения и Отговорности :

• Да общувате с различни хора с удоволствие;
• Провеждат телефонни обаждания, запитвания и искания
• Посрещане на клиенти
• Да сте ориентирани към потребностите на клиентите и да се стремите към предоставяне на най-високо качество, представя и популяризира новите продукти на фирмата по мейл, телефон или на място, при клиента
(Предишен опит в обслужването на клиенти или в консултантска компания е предимство);
• Поддържат връзки с клиенти и служители;
• Да контактуват с ключов персонал (външни и вътрешни контакти), да познават много добре организацията и целите и.
• Да притежавате внимание към детайлите, добра компютърна грамотност и да владеете писмено и говоримо руски език
• Много добра организация при работа с офис документация, организиране и поддържане на дневници;
• Създаване, поддържане и управление на данните, класиране и т.н.;
• Правят пазарни проучвания и изследвания и представят резултатите от тях;
• Организират срещи и помагат на брокера при подготовката за срещата;
• Желание да следва вече изградена фирмена култура и готовност да бъде обучен/a спрямо изискванията на фирмата
• Отлични комуникативни умения, дипломатичност, гъвкавост, амбиция за успех и постигане на резултати
• Всеотдайност

Личен асистент работи в тясно сътрудничество с целия фирмен екип, за да осигури административна помощ и да помогне на брокера да разполагат с времето си по най-добрия начин.

Ние ви предлагаме:
• Фирмено обучение
• Работа в млад , енергичен и амбициозен екип
• Твърда заплата + % от оборота.
• служебен телефон

Необходими качества и изисквания за длъжността:
дискретност и конфиденциалност;
изключителни организаторски умения;
отлично познаване на бизнес етикет и делова кореспонденция;
комуникативни умения, писмени и устни;
много добро владеене на руския език .
гъвкавост и надеждност;
инициативност при работа;
умение за работа под напрежение и спазване на срокове;
компютърна грамотност, умения за текстообработка и познаване на софтуерни пакети;

Ако искате да научите повече за нас попитайте нашите конкуренти.

Необходими документи:

CV на български и руски език
актуална снима

ФИРМАТА ДЪРЖИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НА ДОБРИЯ ВЪНШЕН ВИД И НА ОФИЦИАЛНИЯ ОФИС СТИЛ !!! МОЛЯ КАНДИДАТИ КОИТО НЕ СЕ ПРИДЪРЖАТ КЪМ ТОВА ДА НЕ КАНДИДАТСТВАТ

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.05.2013

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК