СПЕЦИАЛИСТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ И ТРЗ

Фирма "ПРОФИЛИНК" ООД е водещ български производител на РVС профили за прозорци и врати, външни ролетни, вътрешни хоризонтални и вертикални щори.
Нашето име се асоциира с висококачествени продукти и коректни партньорски взаимоотношения.

Ние вярваме, че само чрез коректно и дългосрочно сътрудничество може да се породи истинският успех с тенденция за развитие.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

• Подбор, интервюиране и назначаване на персонал;
• Администриране на работна заплата; /Изготвяне на ведомости, изчисляване и изплащане/;
• Администриране на дейностите по назначаване, преназначаване и освобождаване;
• Изготвяне и подаване на декларация обр. №1 и обр. №6;
• Оформяне на документи необходими за пенсиониране на служителите;
• Завежда и подава болничните листове за временна неработоспособност и заповеди за ползване на отпуск;
• Поддържане на пълни лични досиета;
• Издаване на документи, касаещи персонала;
• Подаване в срок на необходимите документи към ТД на НАП и НОИ ;

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

• Висше образование; /Икономика, Счетоводство и контрол, Човешки ресурси, Финанси/;
• Професионален опит минимум 3 години;
• Отлично познаване на КТ, КСО, ЗДДФЛ, правилници и наредби;
• Отлично владеене на MS Office /Excell/; Работа със счетоводна програма, модул ТРЗ;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Професионално развитие във фирма, която е водещ български производител;
• Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
• Дългосрочни трудови взаимоотношения;
• Много добри възможности за възнаграждение;

Как да кандидатствате:

Моля, да изпратите автобиография и актуална снимка на посочения бутон в обявата “Кандидатствай“ в срок до 15.04.2014г.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазванена ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Счетоводство и Одит
Човешки ресурси

Населено място:

Гр. гр.Пловдив

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

10.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК