ОФИС МЕНИДЖЪР

Верига магазини Техномаркет търси да назначи Офис мениджър за гр. Варна.

Вашите задължения са:

- Обработка на целия документооборот между магазини, офис, доставчици и клиенти;
- Приемане и изпращане на документите в определените срокове и дестинации;
- Обработка и разпределение на различните рекламни и промоционални материали;
- Постоянна комуникация с колеги, контрагенти и клиенти по телефон и електронен път;
- Приемане и изписване на стоката в складово-счетоводна програма.

От Вас очакваме:

- Висше образование (степен Бакалавър или Магистър);
- Познания в областта на счетоводството и работа със специализирани складово-счетоводни програми;
- Компютърна грамотност - задължително е добро владеене на Ексел;
- Отлични комуникативни качества;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и лоялност.

Ние предлагаме:

- Перспективна работа в млад екип;
- Възможност за професионална реализация в най-голямата българска фирма за потребителска електроника и електротехника;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Преференциални условия за служители при закупуване на продукти от магазина;

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОСОЧЕТЕ Ref.No. НА ОБЯВАТА, ПО КОЯТО КАНДИДАТСТВАТЕ.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

14.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК