Сътрудник ключови клиенти

Доминант-М ООД е бързо развиваща се компания търгуваща на българския пазар повече от 15 години.Основната дейност на Фирмата е директен внос, търговия на едро и дребно и дистрибуция на фаянс, теракота, гранитогрес, гранити, клинкери, обзавеждане за баня и строителни материали от Испания, Италия, Китай,Турция. Притежава собствена дистрибуторска мрежа в страната.

Търси да назначи: Сътрудник ключови клиенти

Основни задължения:
1. Приема заявки и рекламации от ключови клиенти по телефон, факс и електронна поща.
2. Консултира клиентите за стоки, отговарящи на тяхното търсене.
3. Издава съответни стокови документи и фактури за получените заявки.
4. Сверява поръчките с клиенти преди предаване.
5. Организира транспорт и логистиката на стоките и следи за тяхното получаване от клиентите.
6. Следи падежи при отложено плащане.
7. Уведомява клиентите за пристигащи и очаквани стоки и нови артикули.
8. Сверява стоковите документи със складовото стопанство.
9. Изготвя приемо – предавателни протоколи.
10.Следи за валидност на резервирана стока.
11.Изготвя различни статистически справки за работата на дистрибуторите.
12.Следи за изписани мостри на дистрибуторите.
13.Отговаря за пълното следене и обновяване на системата ISO 9001:2008.
14.Следи за намаляващи и свършили артикули от портфолиото на фирмата.
15.Ежедневно водене и следене на каса.
16.Работа с касов апарат и специализиран софтуер.

Изисквания към кандидата:
1. Завършено средно образование или по – висока образователна степен.
2. Компютърна грамотност.
3. Способност за адаптация към натоварване в случай на необходимост.
4. Владеенето на английски или испански език е предимство.
5. Способност за вземане на бързи и адекватни решения.
6. Учтиво и лоялно поведенние.
7. Комуникативност, инициативност и екипно поведение.
8. Способност за водене на преговори.
9. Готовност за дългосрочна, постоянна работа.
10.Опит в областа не е задължителен.

Компанията предлага:
1. Отлично трудово възнаграждение.
2. Динамична работа в екип от активни и амбициозни хора.
3. Приятна работна среда.
4. Възможност за лична и професионална изява.
5. Обучения за повишаване на квалификацията на персонала.
6. Посещение на специализирани изложения в страната и чужбина.

Ако проявявате интерес към обявената позиция и отговаряте на зададените критерии, както и ако желаете да станете част от екипа на Доминант-М, изпратете автобиография и актуална снимка не ПО - КЪСНО ОТ – 30.04.2014 г.
Документите ще бъдат разгледани според ЗЗЛД.
Ще се свържем за провеждане на интервю само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

15.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК