ЕКСПЕРТ ПРОДАЖБИ И РАБОТА С КЛИЕНТИ

Вие обичате да сте победители? Ориентирани сте към резултатите и искате вашата компания, да е динамична, отворена и развиваща уменията на своите служители? Станете част от екипа на BRITANICA!
BRITANICA е образователен център по английски език. Нашият екип от професионалисти повече от 13 години се грижи за качественото обучение на нашите курсисти.
BRITANICA Cambridge ESOL Centre е оторизиран център на University of Cambridge. От 1999 година ежегодно помагаме на стотици кандидати да получат сертификатите, които използват за своите образователни и професионални цели.
Във връзка с разширяването на екипа на компанията, търсим:

Основните задължения, свързани с длъжността са:

- Идентифициране индивидуалните нужди на клиентите и предлагане на комплексни решения;
- Отговаря за цялостната комуникация с настоящи и бъдещи клиенти;
- Изграждане на ефективни и трайни отношения с клиентите;
- Утвърждаване на положителния имидж на компанията;
- Следи за качественото изпълнение на предоставената услуга;
- Изготвя оферти, подготвя договори, фактури, ежемесечни справки и др.;
- Водене на отчетност (база данни);
- Координирате и подпомагате дейността на академичния екип.

За успешното изпълнение на длъжността се изисква:

- Отлични комуникационни и презентационни умения;
- Ориентация към постигане на резултати;
- Добра компютърна грамотност;
- Позитивност и увереност;
- Отговорност, организираност и способност за подреждане на задачите;
- Умения за работа в екип;
- Минимум Intermediate (B1) ниво на владеене на английски език.

Какво означава да сте част от екипа на BRITANICA?
- Развивате своята креативност и професионализъм и получавате подкрепа от компания лидер в своята сфера;
- Работите в млад, енергичен и амбициозен екип;
- Получавате добро стартиращо заплащане, което се увеличава, заедно с вашите резултати.

Ако смятате, че BRITANICA е вашето място за развитие, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нашия екип.

Изпратете ни вашата автобиография, мотивационно писмо и актуална снимкa.

Ще поканим на среща само одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

24.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК