СЪТРУДНИК ОФИС ПРОДАЖБИ

Техногипс ЕАД е първия български завод за производството на гипсокартон и сухи строителни смеси. Дружеството е част от групата на Балканстрой АД. Ние залагаме на постоянното развитие и представянето на пазара на висококачествени продукти, съчетано с внедряването на най-модерни технологии и оборудване. За постигане пазарните целите на дружеството ние търсим да назначим специалист, който да се присъедини към нашия екип заемайки позицията:

Изисквания към кандидата:
Висше икономическо образование;
Опит като офис координатор или сътрудник продажби в търговска компания ще се счита за предимство;
Компютърна грамотност – MS Office, Internet
Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
Прецизност в изпълнението на поставените задачи, организираност и спазване на крайните срокове;
Добри комуникативни умения при работа с клиенти и партньори;
Умения за работа в екип;
Самостоятелност и гъвкавост при изпълнение на поставените задачи.

Основни задължения:
Оказвате техническа помощ на екип по продажбите на предлаганите от нас продукти.
Организиране на работното ежедневие в търговския офис на фирмата;
Водене на кореспонденция - входяща и изходяща с клиенти на дружеството;
Приема заявки то клиентите;
Координиране логистиката на приетите поръчки между търговския отдел и
производствената база;
Проследява изпълнението на поръчките към краен клиенти;
Следи за плащания от страна на клиентите;
Участва в организирането на транспорта на готовата продукция до крайния клиент;
Изготвя справки във връзка с проследяване движението на готовите поръчки;
Съдейства на клиентите при предявяване на рекламации;
Изготвя справки, списъци и прочее по искане от страна а ръководството;
Изпълнява и други конкретно възложени задачи;

Ако нашето предложени представлява интерес за вас моля изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо не по-късно от 31 Юли 2014 година.

Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Човешки ресурси
Маркетинг

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

25.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК