Служител - информация за с. Радиново, Пловдив

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Групата Балкан Стар е част от предприемаческата група на Вили Бетц. Повече от 20 години Балкан Стар предлага на своите клиенти продажби на нови леки автомобили, автомобили с инвестиционно приложение и употребявани автомобили, както и продажба на резервни части, следпродажбено обслужване. Фирмата предлага също така и различни възможности за финансиране и обратно изкупуване. В портфолиото на компанията са включени следните марки: Мерцедес - Бенц, Джийп, Мицубиши, Рено, Дачия, Фиат, Алфа Ромео, Сетра и Фузо.

Ние търсим:

СЛУЖИТЕЛ - ИНФОРМАЦИЯ в приемната на сервизната база, намираща се в с. Радиново

Основни отговорности за позицията:
- Професионално представяне на компанията при входящи и изходящи телефонни разговори
- Предоставяне на информация относно лица за контакт в рамките на компанията, работни времена, заетост и др.
- Приемане, преразпределяне на телефонни разговори, осъществяване на контакт със служители и клиенти
- Изпращане и приемане на куриерски пратки
- Актуализиране на база данни, изготвяне на справки, оформяне и осъществяване на качествен контрол на документацията
- Изготвяне на застраховки "Гражданска отговорност" и "Автокаско"

Подходящият кандидат:
- Има завършено висше образование с техническа или икономическа насоченост (предимство - счетоводна специалност)
- Е с опит при работа с контрагенти (минимум 1 година)
- Владее добре английски и/или немски език (писмено и говоримо)
- Демонстрира отлични комуникативни умения
- Работи много добре с MS Office
- Е изключително организиран и отговорен

Кандидатите, които имат предишен опит на административни позиции или като застрахователни агенти, ще се ползват с предимство при подбора.

Предимствата за Вас:
- Ще получите възможност да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
- Ще бъдете назначени на трудов договор при 5-дневна работна седмица и 8-часов работен ден
- Ще работите в екип от професионалисти в своята област
- Ще усвоите работа със специфичен софтуер, вкл. с някои от модулите в SAP
- Ще бъдете обучавани, според стандартите на големи международни компании

Ако предложението провокира интереса Ви, очакваме Вашата автобиография на БЪЛГАРСКИ език до 01.09.2014г. като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. гр.Пловдив

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

22.08.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК