СКЛАДОВ РАБОТНИK гр. София

Верига магазини "ТЕХНОМАРКЕТ" търси да назначи СКЛАДОВ РАБОТНИК за един от магазините си в гр. София.

Ние Ви предлагаме:

- Перспективна работа в млад екип;
- Възможност за професионална реализация в най-голямата българска фирма за потребителска електроника и електротехника;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Преференциални условия за служители при закупуване на продукти от магазина.

Вашите задължения ще са:

* Организация и подреждане на складовото пространство;
* Приемане и изпращане на стоките в и от склада;
* Товаро-разтоварна дейност;
* Следите и отговаряте за изрядния външен вид на приеманата или изпращана стока.

От Вас очакваме:

* Средно образование;
* Организираност, експедитивност и отговорно отношение към работата;
* Готовност за работа в динамична среда;
* Готовност за физически труд;
* Умения за работа в екип;
* Коректност и лоялност.

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОСОЧЕТЕ Ref.No. НА ОБЯВАТА, ПО КОЯТО КАНДИДАТСТВАТЕ.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

29.08.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК