Account Manager for a Marketing and Advertising...

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Horizons е консултантска фирма с 10-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на средно управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

За нашият клиент - една от най-бързо развиващите се и иновативни рекламни агенции в България, търсим:

ACCOUNT MANAGER

Отговорности:

• Участва пряко и ежедневно в процеса на обслужване и управление на поверените му клиенти и кампании.,
• Познава в детайл бизнеса и позиционирането, и стратегията на клиентите си;
• Работи в пряко взаимодействие с останалите отдели в агенцията;
• Презентира и защитава предложенията на агенцията пред клиента;
• Организира и супервизира навременното и качествено изпълнение на всички кампании;
• Организира и супервизира работата на външните подизпълнители по проекти на агенцията;
• Активно участва в изграждането на здрави и успешни взаимоотношения с поверените му клиенти;
• Отговаря за създаването, наличността и изрядността на необходимите документи за всеки проект;
• Участва в подготовката на процеса конкурси за нов бизнес и клиенти;
• Бюджетира и управлява бюджетите за проектите;

За да станете част от екипа на нашите клиенти, от Вас ще очакваме:

• Висше образование;
• Опит в работата в рекламна агенция;
• Успешен опит в работата с международни и местни клиенти;
• Отлични презентационни и комуникационни умения;
• Организационни умения и умения за приоризиране, както на собствените задължения, така и на всички проекти, за които отговаря;
• Стратегическо и творческо мислене;
• Умение за работа в екип;
• Отлична писмена култура;
• Умение за писане на творчески брийф и поставяне на адекватни и точни задания към отделите в агенцията;
• Усет към детайла;
• Мотивиция и желание за работа в рекламна агенция;
• Отлично владеене на английски език;
• Добра компютърна грамотност, познаване на офис приложенията на Microsoft.

Ако се стремите да работите за компания с ясна визия за своето развитие, където да получите възможност да изразите своя творчески потенциал , моля изпратете ни актуална автобиография.

Данните, които ни изпращате ще бъдат третирани по смисъла на ЗЗЛД.
Horizons има лиценз за посредническа дейност №1370/18.11.2011 валиден до 18.11.2016.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Медии
Маркетинг

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

18.09.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК