ДОМ. ПОМОЩНИЦА ТУРЦИЯ

Описание

Младо
семейство, живущо в Юскудар, Турция, търси домашна помощница 6 дни
работни в седмицата на пълен работен ден, неделя почивен. Позицията
предлага дългосрочен ангажимент за 6 месеца с опция при желание да бъде
продължен.

Предлагаме:

- коректни отношения;
- заплащане – 1000 лв ( нето );
- осигурено жилище ( стая с всички удобства) и безплатна храна. Поемаме
пътните разходи на одобрения кандидат и разходите за медицински преглед и
свидетелство за съдимост.

Изисквания:

- с добро възпитание - коректна , трудолюбива и с приемливо образование

- Задължително владеене на турски език и български език .

- Задължително да бъде позитивен и усмихнат човек, който да обича децата

Задълженията включват:

-почистване, подреждане и поддържане ( стаи, бани, кухня, тераси)

- подреждане на изпрани дрехи ( пране, гладене)

- готвене

- помощ при отглеждането на едногодишно дете.

Ако прецените, че искате да кандидатствате за тази позиция, моля
изпратете автобиография със снимка на е-мейл: lendabg@gmail.com.

Обявата е частна, не сме агенция за подбор на персонала.

Благодарим Ви!

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

22.10.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК