Бизнес Партньор

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Long Life е компания, която предлага първокласни продукти, които качествено да подобрят здравето и начина на живот на хората, както и да предостави на Бизнес партньорите си революционна система за неограничено финансово и кариерно развитие и стартиране на успешен, дългосрочен, собствен бизнес.
Като бързо развиваща се компания в динамичен и бързо разрастващ се сегмент Long Life предлага предизвикателна възможност за кариера и развитие чрез позицията Бизнес Парньор.

Отговорности:
• Установяване и създаване на бизнес отношения с потенциални клиенти;
• Презентиране продуктите, които компанията предлага пред потенциални клиенти
• Планиране и организиране на дейностите с цел постигане на набелязаните цели и резултати;
• Развиване и налагане на продуктите на компанията
• Консултация на клиенти относно продуктите на компанията
• Развиване на нови канали за продажби

Изисквания:
• Желание и готовност за работа с хора;
• Отговорност и организираност;
• Готовност за динамична и предизвикателна работа;
• Способност за убеждаване и силни търговски умения
• Отлични комуникативни умения;
• Позитивна нагласа и търсене на възможности;
• Ориентация към постигане на високи резултати;
• Инициативност и гъвкавост;

Ние предлагаме:
• Работа във бързоразвиваща се и динамична среда;
• Възможност за периодични обучения и професионално развитие, основано на постигнатите резултати
• Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати.
• Гъвкаво работно време

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка чрез бутона Кандидатствай.

Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.

С подаването на документите си за участие в обявения конкурс, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да
бъдат обработвани и съхранявани за целите на конкурса, доколкото и докогато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Маркетинг

Населено място:

Гр. гр.Благоевград

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.10.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК