Media buyer за Кипър

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Месторабота- Ларнака, Кипър.

Заплащане:

Стартова заплата 1000-1500Е

Ние търсим някой, който бъде:

* Запознат с онлайн рекламната индустрия.
* Може да работи самостоятелно
* Ориентиран към резултатите
* Креативен
* Oрганизиран

Отговорности:

* Идентифициране и постоянен стремеж към възможности за закупуване на онлайн медии и договаряне на тестове за определяне на рентабилността на онлайн кампании.
* Установяване на първоначален контакт с потенциални рекламни сайтове и мрежи, договаряне на търговски условия и закупуване на медийното пространство.
* Създаване на CPC и CPM кампании за продължаване на управлението на кампании, включително анализ на ефективността, вземане на решения и извършване на тестване и оптимизация.

* Запазване и развитие на отношението на издателя.

* Разработване и изпълнение на нови възможности за бизнес.

Изисквания:

* Oпит- минимум 1-2 години като media buyer.
* Силни и доказани умения за водене на преговори.
* Опит с Excel.
* Владее английски език.
* Високо аналитични умения / опит в анализиране на числени данни.
* Добри писмени, устни комуникативни умения.
* Възможност за справяне с няколко проекта едновременно.
* Владеенето на други езици – предимство.
* Познания и опит в Rightmedia – предимство.
* Опит в управлението, основан на постигнатите резултати от успешни кампании – предимство.
* Опит в онлайн маркетинга, за предпочитане в сферата на игрите / финансите - предимство.

Необходими документи:

1. CV на Английски език;

2. Снимка - в цял ръст;

3.Препоръки ( от работодатели, при които сте работили ), ако имате такива.

Изпращайте CV- тата /моля, като заглавие пишете позицията , и дестинацията, за които кандидатсвате /

ПРОВЕРЯВАЙТЕ РЕДОВНО ИМЕЙЛИТЕ СИ ЗА СЪОБЩЕНИЯ ОТ НАС

ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ САМО КАНДИДАТУРИ, КОИТО СА ПРИДРУЖЕНИ СЪС CV ИЗТЕГЛЕНО ОТ САЙТА НИ, НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК!

По Work&Travel, програми за стаж и културен обмен.

Слава7, предлага работни позиции за различни сектори в България и чужбина.
За да разберете повече информация за нашите програми не се колебайте да се свържете с нас чрез телефоните ни, или на Facebook страницата ни. Екипът на Слава7 , ще отговори професионално на вашите въпроси.

За повече информация:
Тел.0876 59 27 27; 073/ 871 777

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност и според ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. гр.Благоевград

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

26.01.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК