Болногледачи/чки на възрастни хора в Германия, ...

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

MEDIPE OOД e динамично развиваща се полска фирма, оперираща на пазара на труда в Германия. Тя притежава десет годишен опит по набиране на персонал от медицинския сектор на европейски пазар. Ние сътрудничим с немски индивидуални клиенти и институции за осигуряване на работна заетост в Германия на полски, румънски а в момента и български граждани.

Болногледачи/чки на възрастни хора в Германия, Vögelsen 1200 евро
нето - 12.03-15.05.2015

Ние предлагаме:

• Легална и безопасна заетост
• Атрактивно заплащане и премия за :
- работа през празничните дни (допълнително 150 евро),
- препоръчването на персонал за обгрижване на възрастни хора на нашата фирма
- препоръчването на нашата фирма на семейството в Германия
• Гарантирана точност при заплащане.
• Платени здравни и социални осигуровки
• Покриване на разходите за транспорт
• Настаняване и храна в дома на пациента
• Грижа от нашите координатори по време на командировката
• Офертите определяме индивидуално
• Медицинска застраховка
• БЕЗ КАКВИТО И ДА Е ПРЕДВАРИТЕЛНИ ТАКСИ/ комисионни

Изисквания към кандидата:

• Владеене на немски език на средно ниво
• Опит в грижата за възрастни и стари хора
• Отзивчивост към нуждите на другия човек
• Добро здравословно състояние

Местоположение: Vögelsen

Г-н Walter 86 г, 163 см, 71 кг
Страда от болести свързани с възрастта, хипертония, сърдечна недостатъчност, подагра, бедрена фрактура. Има проблеми със слуха - носи слухов апарат. Няма проблеми с ориентацията. Той е лежащ, придвижва се с инвалидна количка. Той е континентен, няма нужда от смяна на памперси - през нощта ползва нощно гърне.
Живее с жена си в еднофамилна къща. Ще сте настанени в отделна стая с интернет.

Възнаграждение: 1200 Евро нето

Вашите задължения:

24-часова готовност за обгрижване на пациента, когато е необходимо, поддържане на домакинство, т.е.. готвене, гладене, пране, почистване, съпровод по време на разходките, помагане при лична хигиена.

Ако гореописаното представлява за Вас интерес свържете се с нас по тел. +359 2/4917171, www.facebook.com/medipebg, skype: Medipe BG
Във Вашата автобиография поставете клауза:
Съгласен/а съм личните ми данни , включени във автобиографията ми, да бъдат обработени за процеса на набиране на персонал през фирмата MM Sp. z o.o. и дружества обвързани капиталово (в съответствие с изискванията на Закона дата. 08.29.97 Защита на личните данни. Coll. Закони номер 133 шарка 883). Информацията, която дадох във формуляра е пълна и точна.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. Германия

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

06.03.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК