Организатор резервации и фронт офис

Описание

Основни отговорности и задължения:

• Ръководи, организира и контролира цялостната дейност по резервациите.
• Осъществява пряк контакт с клиентите на фирмата, работи по набирането на нови такива
• Актуализира web- сайтовете на фирмата
• Фактурира настаняванията от софтуерния продукт
• Отговаря за правилното, коректно и своевременно водене на документацията.

Изисквания:

• Отлична компютърна грамотност
• Владеене на английски език
• Комуникативност и умения за работа в екип

За кандидатстване за длъжността се изисква от кандидата:

1. Да отговаря на посочените изисквания.
2. Да представи CV придружено с актуална снимка
3. Копие на документ, удостоверяващ нивото на владеене на английски език.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Спорт и отдих
Туризъм и хотелиерство
Туристически агенции

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. "Дондуков", София 1000, София - град

Дата:

27.04.2017

Организация:

Валео Травъл

Детайли за организацията:

Повече информация за Валео Травъл може да получите ТУК