Домашен помощник/ца за Атина, Гърция

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Агенция за детегледач/ки и домашни помощници "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси домашен помощник/ца за работа в Атина (Гърция), за семейство с дете на 6 години. Домашният помощник/ца ще бъде настанена в дома на семейството, в самостоятелна стая.

Работни условия:

1. Работно време - понеделник-събота;
2. Задължения:
- Грижи за детето: приготвяне на закуска, подготовка и изпращане на училище (не е необходимо водене и взимане от училище), посрещане от училище следобед и занимания и игри, подходящи за възрастта на детето, вечеря, подготовка за сън;
- Грижи за дома и семейството: пазаруване, готвене, почистване, пране, гладене. Семейството живее в 3-стаен апартамент.
3. Необходимо е владеенето на гръцки или английски език на разговорно ниво;
4. Ангажиментът е с настаняване в самостоятелна стая в дома на семейството;
5. Всички разходи по престоя на детегледача/ката в дома на семейството и транспорта са за сметка на работодателите.

Изисквания и документи:

1. Автобиография и актуална снимка;
2. С предимство ще се разглеждат документите на кандидатите с препоръки от предишен работодател;
3. Необходимо е одобреният кандидат да има готовност да подготви медицинско свидетелство и свидетелство за съдимост.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете необходимите документи (автобиография, актуални снимки и препоръки, ако са налични) чрез бутона "Кандидатстване". Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Агенция за детегледачки "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 1467 от 11.07.2012 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. гр.Пловдив

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

15.04.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК