Младши програмист C# и .NET за Полша

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Младши програмист C# и .NET

Имате желание да работите в млад и динамичен екип? Ние сме една приятелска група, която изпълнява своите задължения добросъвестно своевременно. Работим за една голяма международна фирма, за която сме нещо повече от едни редовни служители. Търсим някой, който e професионалист като нас и ще ни помогне във въвеждането на все по-добри решения. Допълнително гарантираме, че под ръководството на нашите програмисти ще наберете опит, който ще Ви помогне в по-нататъшното развитие. Заедно можем да създадем нещо уникално. Ако приятелската атмосфера по време на работата е толкова важна за вас, както и за нас, молим Ви, изпратете ни вашата автобиография.

Вашите задължения:

• Развитие и създаване на компютърни софтуери, свързани с управлението на персонала, използван от нашите клиенти;
• Поддържане и поправки на съществуващите софтуерни приложения;
• Тестване на софтуера.

Нашите изисквания:

• Познаване на езика C#;
• Познаване на WPF или/и ASP MVC;
• Познаване на бази данни: MS SQL Server;
• Способност за аналитично мислене и решаване на софтуерни проблеми;
• познание на английския език поне на средно ниво.

За избраните кандидати предлагаме:

• Работа в динамична и модерно управлявана фирма в млад екип;
• Гъвкаво работно време;
• Адекватно възнаграждение до предявения ангажимент;
• Възможност за ползване на Multisport Карта;
• Работа със най-новите технологии;
• Приятелска атмосфера;
• Помагаме при настаняването Ви в Полша.

Студентите с основните теоретични и практически познания, които искат да подобрят и разширят своите умения чрез активно участие и изпълнение на нов IT проект са също добре дошли.

Вашата автобиография с телефонен номер за контакт можете да изпратите чрез бутона "Кандидатстване", като упоменете позицията.

Във Вашата автобиография поставете клауза:

Съгласен/а съм личните ми данни, включени в автобиографията ми, да бъдат обработени за процеса на набиране на персонал през фирмата MM ООД и дружества обвързани капиталово (в съответствие с изискванията на Закона дата. 08.29.97 Защита на личните данни. Coll. Закони номер 133 шарка 883). Информацията, която дадох във формуляра е пълна и точна.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. Полша

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

24.04.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК