Детегледач/ка с чужд език

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Агенция за детегледачи/чки и домашни помощници "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси за свои клиенти - чужденци, живеещи в близост до бул. Мария Луиза, гр. София, детегледач/ка за грижи за дете на 1 г. и 4 месеца.

Работни условия:
1. Работно време: понеделник-петък - 8.30 - 17.30 ч;
2. Задължения: целодневна грижа за момче на 1 г. и 4 месеца - хранене, дневен тоалет, разходки, сън, стимулиране на психо-физическото развитие на детето - занимания и игри, подходящи за възрастта. Не се изисква извършване на домакинска работа извън грижите, свързани с детето - поддържане на чистота в пространството, което се обитава, подреждане, измиване на детските съдове и др.
3. Задължително е детегледачката да владее един от двата езика: английски или френски;
4. Не се изисква пътуване със семейството в чужбина.

Изисквания и документи:
1. Автобиография и актуална снимка
2. Опит в грижите за деца между 1 и 3-годишна възраст;
3. Задължително е владеенето на английски или френски език, разговорно, на добро ниво
3. С предимство ще бъдат разглеждани документите на кандидатите с препоръки от предишен работодател;
4. Необходимо е одобреният кандидат да има готовност да подготви медицинско свидетелство и свидетелство за съдимост.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимка и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Агенция за детегледачи/ки "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 1467 от 11.07.2012 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

04.05.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК