Личен асистент

PA(Personal Assistant) личен асистент за управителя на фирмата. ИЗИСКВАНИЯ:• Да работи в тясно сътрудничество с висши ръководни служители.• Да помогне на мениджърите най-добре да оползотворят времето си, като не се налага да се занимават със секретарски и административни задачи.
Задачите да включват, но не се ограничават до:

• разработване и поддържане на офис системи, включително и управление на данни и подаване;• организиране на пътуване, настаняване и, от време на време, пътувайки с управителя да си водите бележки или диктовка по време на срещи или да предостави обща помощ по време на презентации;• проверка на телефонни обаждания, запитвания и искания, както и да боравите с тях;• посрещане на посетителите в офиса;• организиране и поддържане на дневници;• работа с входяща поща, факсове и кореспонденции, често съответстващи от името на управителя;• провеждане на изследвания  и представящи констатации;• подготвяне на документи, информационни доклади, доклади и презентации;• организиране и осигуряване на управителя да е добре подготвен за срещи;• активно участие в процесите на вземане на решения.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
При кандидатстване:
• подробно CV
• актуални снимки;
След одобрение:
• свидетелство за съдимост;
• медицинска бележка от личния лекар – клинично здрав.
Моля подавайте своите заявление и CV на имейл milushevkiril@gmail.com за по-бърза обработка. При невъзможност, може да използвате и формата на сайта.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Застрахователна дейност
Маркетинг

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

13.05.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК