Детегледач/ка за Варна

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Агенция за детегледачи/чки "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси за свои клиенти, живеещи в гр. Варна, детегледач/ка за грижи за дете на 1 година и 8 месеца. Семейството живее в местността Свети Никола.

Работни условия:

1. Работно време - понеделник-петък - 9.00 - 18.00 ч, с 1 час обедна почивка;
2. Задължения: грижи за дете на 1 г. и 8 м: ангажиментът ще е само към детето (хранене, готвене за детето, поддържане на хигиена, спазване на режим, подреждане на играчките, стаята и дрехите на детето; подходящи за възрастта на детето занимания и игри, разходки и игри на открито, когато времето позволява);
3. Задължително е кандидатите да владеят един от следните три езика: английски, немски ИЛИ румънски език;
4. Работодателите предлагат твърдо месечно заплащане.

Изисквания и документи:

1. Автобиография и актуална снимка;
2. Задължително владеене на един от трите езика: английски, немски или румънски;
3. С предимство ще бъдат разглеждани документите на кандидатите с опит на такава позиция;
4. Необходимо е одобреният кандидат да има готовност да подготви медицинско свидетелство и свидетелство за съдимост.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля, изпратете автобиография, актуална снимка и препоръки (ако са налични) чрез бутона "Кандидатстване". Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Агенция за детегледачи/ки "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 1467 от 11.07.2012 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

30.06.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК