Детегледач/ка - кв. Лозенец, София

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Агенция за детегледачи/чки и домашни помощници "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси за свои клиенти, живеещи в кв. Лозенец, гр. София, детегледач/ка за грижи за близначета на 2 месеца, в помощ на майката на децата.

Работни условия:

1. Работно време: понеделник-петък - в диапазона между 10.00 и 19.00 ч; Първоначално работата ще е почасова, с тенденция да се установи 5-дневна работна седмица, в дните понеделник-петък, от 10.00 до 19.00 ч.
2. Задължения: грижа за близнаци на 2 месеца - хранене, дезинфекция на съдове, дневен тоалет, пране, разходки -В ПОМОЩ НА МАЙКАТА НА ДЕЦАТА;
3. В семейството има и по-голямо дете - на 6 г, което посещава детска градина. Детегледачката няма ангажимент с взимане на детето от градина.
4. Задължително е владеенето на английски език, на разговорно ниво

Изисквания и документи:

1. Опит в грижите за деца между 0 и 1-годишна възраст;
2. Опитът в грижите за близнаци е предимство;
3. С предимство ще бъдат разглеждани документите на кандидатите с предишен опит на подобна позиция;
4. С предимство ще бъдат разглеждани документите на кандидатите с медицинско образование и/или опит в сферата на ранното детско развитие;
5. С предимство ще бъдат разглеждани документите на кандидатите с препоръки от предишен работодател;
6. Необходимо е одобреният кандидат да има готовност да подготви медицинско свидетелство и свидетелство за съдимост.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля, изпратете автобиография, актуална снимка и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Агенция за детегледачи/ки "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 1467 от 11.07.2012 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

08.09.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК