Помощник-възпитател в детска ясла

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси помощник-възпитател за свои клиенти от гр. София - частна детска ясла, намираща се в кв. Стрелбище.

Работни условия:

1. Работно време: понеделник - петък, 8.30 - 16.30 ч.;
2. Детската ясла се намира в кв. Стрелбище;
3. Работодателят предлага трудов договор и осигуряване на пълен (8-часов) работен ден;
4. Работодателят предлага нетно месечно стартово заплащане за изпитателния срок - 500 лв. При продължаване на ангажимента и след изпитателния срок, заплащането се увеличава;
5. Работи се с работно облекло – работен панталон с туника или престилка от подходящ памучен или ленен плат.

Задължения:

1. Отглеждане и обслужване на децата - помощ в храненето, хигиенните нужди, обличане/събличане, сън, занимания, игри на открито и др;
2. Оказване на помощ при провеждане на възпитателно-образователните дейности;
3. Работа с почистващи материали и дезинфектанти;
4. Работа с документация – програми за работа с децата, планове на учителката, методически указания, правилник за вътрешния ред.

Изисквания:

1. Автобиография и актуална снимка;
2. Препоръчително е наличието на предишен опит на подобна позиция в детско заведение (детска ясла, градина, детски център, занималня);
3. Готовност, желание и нагласа за работа с деца;
4. Комуникативност, отговорност, самоконтрол, коректност и такт;
5. Необходимо е одобреният кандидат да има готовност да подготви медицинско свидетелство, свидетелство за съдимост и здравна книжка.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля, изпратете автобиография, актуална снимка и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 1467 от 11.07.2012 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

08.09.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК