Брокер недвижими имоти за гр. Бургас

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Описание на позицията:
• осъществяване на консултантска и посредническа дейност при сделки с недвижими имоти
• проучване и анализиране на пазара на недвижими имоти
• провеждане на срещи и огледи
• изготвяне на справки и анализи за нуждите на управителя

Изисквания към кандидата:
• средно или висше образование
• умение за работа с клиенти и водене на търговски преговори
• мотивация за постигане на високи доходи/резултати
• добра компютърна грамотност - MS Office, Internet
• аналитично мислене и желание за работа и развитие
• готовност за усилена работа и самоусъвършенстване
• съпричастност към работата, честност, самодисциплина
• Добро владеене на английски и руски език

Личностни качества:
• динамична, иновативна и организирана личност
• отговорно отношение, лоялност и коректност, способност за работа в екип
• комуникативност, вежливост, търговски усет
• търпимост и бързо реагиране в различни ситуации
• стремеж към личностно израстване
• да не подценява предимствата на позитивното излъчване

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.Бургас

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

25.09.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК