Мениджър немски клиенти - Драгоман

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Руббертек България ЕООД е немска производствена компания, позиционирана в гр.Драгоман. Развива дейност на българския пазар от 2011-та година чрез производство на висококачествени еластомерни изделия за автомобилната индустрия.
Във връзка със стартиралa реорганизация и аутсoрстване на част от дейностите в България, търсим да назначим:

МЕНИДЖЪР - НЕМСКИ КЛИЕНТИ, локиран в гр. Драгоман

Ако телефонът и компютърът за Вас са най-доброто средство за комуникация;
ако обичате да общувате и умеете да защитавате фирмените интереси с финес;
ако харесвате динамиката и в „недоволните” клиенти виждате предизвикателство;
ако сте изпълнителен/а и последователен/а, то продължете с четенето на обявата.

Основни отговорности за позицията:

- Поддържа непрекъсната връзка (на немски език) с клиентите на компанията в Западна Европа чрез e-mail, skype, телефон, специализиран софтуер и др.
- Участва при планиране и одобрение на производствената програма в България и сроковете за доставка
- Съблюдава и контролира спазването на договорните отношения и срокове от и към клиентите (автомобилните компании) и обработва запитванията
- Управлява клиентската удовлетвореност, отстоявайки позициите на компанията
- Организира и комуникира с логистични фирми в България
- Изготвя анализи, справки и отчети, включително поддържа информацията в ERP-системата и прилежащата документация

Изисквания към търсения кандидат:

- Отлични познания по немски език за водене на непрекъсната комуникация с клиенти и компанията-майка, вкл. писмена и устна
- Задължително завършено средно образование
- Проактивен и екипно-ориентиран подход
- Изключително високо ниво на комуникативност, адаптивност, организираност и устойчивост на стрес
- Умения за работа с MS Office, вкл. Excel

Натрупан опит в производствено предприятие от автомобилния бранш и работа с ERP-Systems ще се смятат за предимство в процеса по подбор.

Предимствата за Вас:

- Отлично възнаграждение (над средното за гр. София)
- Възможност за допълнителна професионална квалификация в автомобилния бранш
- Динамична работа в бързо развиваща се компания с непрекъсната комуникация на немски език с едни от най-големите производители на автомобили (Mercedes-Benz, Audi, BMW и др.)
- Сигурност и дългосрочност на позицията при 8-часов работен ден и 5-дневна работна седмица
- Обучение и работа с ERP-System (INFOR)
- Осигурен транспорт от гр.София (метростанция "Сливница")

Ако предложението провокира интереса Ви, изпратете Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език (с функциониращи телефон и e-mail) до 07.12.2015г., като посочите референтния номер на позицията (MS_1115), за която кандидатствате!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Населено място:

Гр. гр.Банкя

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

25.11.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК