Сервитьор в Свети Влас (свободна консумация)

Семеен хотел "Венера", намиращ се в Свети Влас, търси да назначи СЕРВИТЬОР/КА за ресторант/семеен хотел от началото на юни месец. venerahotel com

Изисквания:
- опит на тази длъжност (не е задължително)
- отговорност, приветливост, комуникативност
- владеене на чужд език на прилично ниво (английски и/или руски език)
- способност за работа в екип
- реализиране на задачите, възложени от управителя

Работата е подходяща и за студенти.

Ние предлагаме:
- Заплащане по договаряне
- Осигурено спане в хотела.
- Храна
- трудов договор
- бакшиши

Ако обявената позиция Ви е заинтригувала и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография/CV и снимка. За допълнителни въпроси - телефон 0883470752.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Специални умения:
Изисквания: - опит на тази длъжност (не е задължително) - отговорност, приветливост, комуникативност - владеене на чужд език на прилично ниво (английски и/или руски език) - способност за работа в екип - реализиране на задачите, възложени от управителя

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Свети Влас, Гр. Бургас

Адрес:

Бургас, Абоба 14 Б

Дата:

27.05.2016

Организация:

Венера-АКС ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Венера-АКС ООД може да получите ТУК