Администратор с немски език

Клуб хотел „БОР“-СЛЪНЧЕВ БРЯГ,част от веригата HVD Hotels,отличен с много награди за качество на обслужване,
предлага предизвикателство за комуникативни и мотивирани кандидати за позицията АДМИНИСТРАТОР

Основни отговорности:

- Посреща, настанява и изпраща гостите на хотела в съответствие с фирмените стандарти.
- Води необходимата документация, начислява услуги, приключва хотелски сметки и др.
- Обслужва и обгрижва гостите на хотела по време на целия им престой.
- Предоставя пълна информация на туристите относно предлагания хотелски продукт.
- Приема оплаквания и ги свежда до знанието на ръководителя на отдела.
- Осъществява непрекъснат контакт с останалите отдели, с туристически представители и др.
- Познава и прилага фирмените стандарти за обслужване в хотела.

Квалификация:
- много добро владеене на немски език;
- втори език - английски и/или френски/руски;
- компютърна грамотност - предимство е опит при работата с CLOCK;

Изисквания:
- опит на посочената позиция се счита за предимство;
- комуникативни умения и способност за работа под напрежение
- способност да проявява персонална грижа спрямо клиентите;
- лоялен, конфиденциален, бърз, наблюдателен и внимателен;

Ние Ви предлагаме:

- динамична и предизвикателна среда;
- безплатна храна, униформа;карта за пътуване/настаняване/
- работа в отлични условия и млад екип;
- спазване на изискванията по Кодекса на Труда;
- Конкурентно и сигурно заплащане;
- обучение и отлична възможност за развитие и натрупване на професионален опит в сериозна компания;

МОЛЯ САМО КАНДИДАТИ,КОИТО ОТГОВАРЯТ НА ПОСОЧЕНИТЕ УСЛОВИЯ ДА КАНДИДАТСТВАТ!
Ако отговаряте на посочените изисквания и предложението представлява интерес за Вас,
моля, изпратете автобиография с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

21.02.2017

Организация:

БОР ИНВЕСТ1 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БОР ИНВЕСТ1 ООД може да получите ТУК