Пиколо-портиер хотел

Клуб хотел „БОР“-СЛЪНЧЕВ БРЯГ,част от веригата HVD Hotels,отличен с много награди за качество на обслужване,
предлага предизвикателство за комуникативни и мотивирани кандидати за позицията
ПИКОЛО

Основни задължения на позицията:
- посрещане, изпращане и обслужване на гостите по време на техния престой
- познаване на обекта и способност да се обслужи клиент във всеки един момент
- подпомагане на цялостната дейност в звено Рецепция
- следи за спазването на реда в общите части на хотела

Нашите изисквания:
- добро владеене на немски и/или английски език е сериозно предимство
- комуникативни умения и работа в екип
- енергичност, експедитивност, коректност и отговорност
- умение за работа с клиенти, умение за работа в екип
- опит на подобна позиция в хотел ще се счита за предимство

Ние предлагаме:
-добра работна атмосфера в динамично развиваща се среда
-атрактивно възнаграждение
-конкурентно и сигурно заплащане
-обучение и отлична възможност за развитие и натрупване на професионален опит в сериозна компания;

МОЛЯ САМО КАНДИДАТИ,КОИТО ОТГОВАРЯТ НА ПОСОЧЕНИТЕ УСЛОВИЯ ДА КАНДИДАТСТВАТ!
Ако отговаряте на посочените изисквания и предложението представлява интерес за Вас,
моля, изпратете автобиография с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

07.06.2017

Организация:

БОР ИНВЕСТ1 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БОР ИНВЕСТ1 ООД може да получите ТУК