Администратор

Искате успешен старт на Вашата кариера - Фирма "Кератех Инжинеринг "ООД - Swiss-belhotel Varna***** - Варна, Ви дава тази възможност и обявява вакантна позиция и прием на документи за длъжността "Администратор" в една от най-бързо растящите в света международни хотелиерски и управление на хотелиерството групи.

Изисквания към кандидатите:
- Отлично владеене на английски език. Втори чужд език се счита за предимство.
- Опит в сферата на туризма и в текущата длъжност.
- Висше образование в областта или текуща специализация.
- Познания в хотелиерската система Clock Evolution се счита за предимство.
- Прецизност, лоялност и социално поведение.
- Търпение, тактичност и дипломатичност.
- Устойчивост на стресови ситуации.
- Мотивация за работа.
- Умение за работа в екип.

Основни задължения на позицията:
- Посрещане, изпращане, регистрация и обслужване на гостите по време на техния престой.
- Предлагане и продаване на всички допълнителни услуги в хотела.
- Коректност при работа с фискални и ПОС-устройства.
- Следи и приключва сметки по дължими суми от реализирани услуги на гостите.
- Приемане и потвърждаване на резервации по телефон.
- Познаване на обекта и способност да се обслужи клиент във всеки един момент.
- Подпомагане на цялостната дейност в звено Рецепция.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул.\"Славянска\"№5

Дата:

22.03.2016

Организация:

\"Кератех Инженеринг\" ООД

Повече информация за \"Кератех Инженеринг\" ООД може да получите ТУК