Барман / ка за Черно Море

United Partners HR е лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.
За хотелски комплекс на Южното/Северното Черноморие търсим хора за работа на длъжност: БАРМАН

Основни задължения:

• Разлива напитки и приготвя коктейли
• Подготвя порции.
• Работа с кафе-машина и другото оборудване на бара.
• Измива и полира посудата, издавана от бара.
• Спазва санитарно-хигиенните норми и правила и грамажа на издаваната продукция.
• Дава заявки за доставка на напитки и други стоки, продавани в бара.
• Води отчетност за издаваната продукция на отделните серитьори и ежедневно я засича и проверява.
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания към кандидата
• Опит в обслужващия сектор, като барман поне 2 години
• Усмихнати, приветливи и мотивирани личности
• Добро отношение към клентите
• Владеене на чужд език дава предимство
• Образование отговоращо на длъжността или курс за професионална квалификация дава предимство

Фирмата предлага:
• Безплатен транспорт
• Пълен пенсион /храна и престой/
• Униформа
• Мотивиращо заплащане
• Работа в приятна обстановка
• Едно слънчево лято

При интерес моля, изпращайте кандидатурите си придружени с актуална снимка.
Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност.
United Partners HR ще се свърже само с предварително одобрените кандидати.

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

25.03.2016

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК