Сервитьор/ка за Черно море

United Partners HR търси хора за работа в Хотелски комплекс на длъжност: Срвитьор/ка

Основни задължения:
• Подрежда поверения му район за сервиране, като почиства и зарежда масите със салфетки, прибори, компл. прибори, чинии и др.
• Посреща, настанява, информира, подпомага избора на клиента;
• Сервира възможно най-бързо при спазване правилата за качествено обслужване, без да изразява предпочитания към определени клиенти в района си;
• Следи за външния вид на ястията, които получава от кухнята /бара и за вида на напитките;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността

Изисквания
• Опит в обслужващия сектор, като сервитьор поне 2 години
• Усмихнати, приветливи и мотивирани личности
• Добро отношение към клентите
• Владеене на чужд език дава предимство
• Образование отговоращо на длъжността или курс за професионална квалификация дава предимство

Фирмата предлага:
• Безплатен транспорт
• Пълен пенсион /храна и престой/
• Униформа
• Мотивиращо заплащане
• Работа в приятна обстановка

При интерес моля, изпращайте кандидатурите си придружени с актуална снимка.
Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност.

United Partners HR ще се свърже само с предварително одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

25.03.2016

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК