АДМИНИСТРАТОРИ /КИ – РЕЦЕПЦИОНИСТИ/КИ

Елина АД ЕООД, Стара Загора, специализирано в областта на туристическото обслужване, ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ за 4-звезден хотел "Цезар Палас" в гр Свети Влас – Администратори/ки / рецепционости/ки

Отговорности и задължения:

1. Организира и изпълнява цялостната дейност на рецепция, като осигурява висок стандарт на бързо, вежливо и компетентно посрещане, настаняване и изпращане на гостите, както и ефективно и точно обслужване по време на техния престой. Прилага и развива всички фирмени стандарти, програми и проекти за дейността на рецепция. Работи за постигане на поставените от фирмата цели.
2. Спазва стриктна финансова дисциплина, изготвя всички сметки, отчети и справки.
3. Приема и по възможност настанява резервации, получени по телефона или на място.
4. Контактува с клиенти на хотела лично или по телефона и вежливо им дава желаната информация.
5. Приема оплаквания от гости и ги насочва към прекия си ръководител за разрешаване.
6. Познава нормативните актове и закони в областта на туризма, както и изискванията на ISO 9001.

Изисквания:

1. Владеене на английски и/или немски език, руски език - предимство;
2. Професионален опит – предимство;
3. Лични качества: отговорност, дисциплинираност, умение за работа в екип.
4. Работа със специализиран софтуер – Clock Evolution;

Ние предлагаме:
- възможност за професионално развитие;
- добро заплащане;
- осигурено спане и храна.

Ако искате да разберете повече за нашето предложение и да станете част от компанията, ще очакваме да ни изпратите автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо.

Препоръките са желателни.

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.

Гарантираме, че обработката на личните данни на кандидатите, ще бъде съобразена с разпоредбите на Закона за защита на личните данни.

Моля, задължително отбелязвайте за коя позиция кандидатствате.

За повече информация
tel.: 0888 699182

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 650 до 700 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Спорт и отдих
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. гр. Свети Влас

Дата:

07.04.2017

Организация:

ЕЛИНА АД ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕЛИНА АД ЕООД може да получите ТУК