Главен готвач-пицар

Описание

Ресторант Пицария в гр. Приморско , търси да назначи :
- Главен готвач пицар
Изисквания :
- опит на подобна позиция като главен готвач и пицар е задължително
- прецизност и отговорност при изпълнение на работните задължения
Отговорности :
- подготовка и издаване на готова продукция
- подготовка на необходимата посуда
- спазване на нормативни принципи по HACCP план
- поддържане на отлична работна хигиена
- добра комуникация и приветлив външен вид
- работа в екип
Условия на работа :
- конкурентно заплащане и осигуряване съгласно действащото законодателство в република България
- осигурена квартира
- приятна атмосфера за работа и развитие
Ако мислите , че това е позицията , която търсите , моля изпратете ни актуална автобиография и снимка.
Уведомяваме Ви , че ще се свържем само с одобрени по документи кандидати.
Телефон за контакти : +359 888 006 333 Станислава

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр. Приморско ул. Оборище 1 Б

Дата:

28.03.2016

Организация:

Кайт-сърф зона ЕООД

Повече информация за Кайт-сърф зона ЕООД може да получите ТУК