КОНТРОЛЬОР- ОТЧЕТНИК

„Елина АД" ЕООД, Стара Загора, специализирано в областта на туристическото обслужване от 2001 г., ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ в хотел "Цезар Палас" в гр Свети Влас - Контрольор - Отчетник.

Отговорности, задължения и задачи

- Заприхождава и изписва всички постъпващи стоки и материали;
- Комуникира с доставчици, подава заявки и следи за точни и качествени доставки;
- Калкулира и контролира себестойността на храната и напитките;
- Ежедневно попълва и обработва протоколите за консумацията на блок масата;
- Води касата и следи за правилната отчетност;
- Прави отчети и справки;
- Извършва и обработва месечни инвентаризации;
- Събира и подготвя необходимите документи за назначаване на нов персонал;
- Познава и спазва Служебния кодекс и изискванията на ISO 22000:2005.

Изисквания:
1. Компютърна грамотност
2. Първична счетоводна отчетност
3. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИЗИСКВАНЕ - Работа със специализиран софтуер - Clock Effect

Ние предлагаме:
- отлично заплащане;
- възможности за професионално развитие;
- осигурено спане и храна.

Образование и квалификация:
- Средно или висше икономическо образование.

Необходими ключови умения:
- Организираност;
- Oтговорност;
- Комуникативност;
- Умение за работа в екип и под напрежение.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. гр. Свети Влас

Дата:

28.03.2016

Организация:

ЕЛИНА АД ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕЛИНА АД ЕООД може да получите ТУК