ОТГОВОРНИК СМЯНА В ALL INCLUSIVE РЕСТОРАНТ

Фирма Елина АД ЕООД, специализирана в туристическото настаняване, търси да назначи за своя хотел "Цезар Палас" - гр. Свети Влас - Отговорник смяна в All inclusive ресторант.

Отговорности, задължения и задачи:

- Организира и участва в цялостния процес на обслужване в търговската зала на ресторанта, като осигурява на гостите удовлетворение чрез висок стандарт на обслужване, хигиена, предлагане на ястия, коректност и бързина;
- Отговаря за изпълнението на стандартите и качеството на обслужване;
- Отговаря за правилната отчетност, доставките и наличностите на утвърдения асортимент;
- Следи за асортимента, зареждането и външния вид на блок масата;
- Следи за спазването на санитарните изисквания и стандарти;
- Следи за изправността на поверените му съоръжения, изготвя графици на работа, води присъствените форми;
- Контролира дейностите на подчинените си по обслужване на гостите и предлагане на храна и напитки;
- Следи за външния вид, начина на обслужване и трудовата дисциплина на подчинените си;
- Познава, прилага и контролира Служебния кодекс и изискванията на ISO 22000:2005;

Ние предлагаме:

- добро заплащане;
- възможности за професионално развитие;
- осигурено спане и храна.

Образование и квалификация

Средно специално (ресторантьорство/хранене/туризъм)
Висше – туризъм/ресторантьорство
Английски и/или руски език – на добро ниво, немски - предимство
Работа със специализиран софтуер - Clock

Необходим опит

Поне 2 години в сферата на ресторантьорството
Опит на такава позиция е препоръчителен
Опит в изхранване на база All Inclusive е силно препоръчителен.

Необходими ключови умения

Организираност
Носене на отговорност
Комуникативност

Личностни характеристики

Способност за вземане на решения в динамична среда.
Да е ориентиран към резултатите и качеството на обслужване.
Дисциплинираност.

Ако искате да разберете повече за нашето предложение и да станете част от компанията, ще очакваме да ни изпратите автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо.

Препоръките са желателни.

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.

Гарантираме, че обработката на личните данни на кандидатите, ще бъде съобразена с разпоредбите на Закона за защита на личните данни.

Моля, задължително отбелязвайте за коя позиция кандидатствате.

За повече информация
tel.: 0888 699182

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 700 до 850 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Спорт и отдих
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. гр. Свети Влас

Дата:

07.04.2017

Организация:

ЕЛИНА АД ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕЛИНА АД ЕООД може да получите ТУК