ПОМОЩНИК СЕРВИТЬОРИ В ALL INCLUSIVE РЕСТОРАНТ

Елина АД ЕООД, Стара Загора, специализирано в областта на туристическото обслужване, ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ за 4-звезден хотел "Цезар Палас" в гр Свети Влас – Помощник сервитьори в all inclusive ресторант.

Отговорности:

- Следи за високата хигиена и естетическия вид на района, за който отговаря;
- Обслужва гостите като спазва утвърдените стандарти;
- Зарежда и поддържа блок масата като познава предлаганите ястия и помага на гостите при избора им;
- Познава предлаганите напитки;
- Отговаря за бързото отсервиране на освободените маси, зареждането им за повторно използване и почистване на района около тях;
- Отговаря за почистване, подреждане и зареждане на залата за хранене и блок масата;
- Изпълнява всички задължения в сервитьорския офис като полиране на посудата, подреждане на инвентара, сортиране на покривки и т.н.;

Изисквания:
- завършили средно образование - ТОХ или Туризъм
- познания на английски и/или руски език са предимство;
- опит в обслужване на all inclusive изхранване е предимство;

Необходими ключови умения:
Организираност, комуникативност и умение за работа в екип.

Личностни характеристики
Отговорност, лоялност, способност за бърза и навременна реакция.

Ние предлагаме:
- добро заплащане;
- осигурено спане и храна.

Ако искате да разберете повече за нашето предложение и да станете част от компанията, ще очакваме да ни изпратите автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо.

Препоръките са желателни.

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.

Гарантираме, че обработката на личните данни на кандидатите, ще бъде съобразена с разпоредбите на Закона за защита на личните данни.

Моля, задължително отбелязвайте за коя позиция кандидатствате.

За повече информация
tel.: 0888 699182

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 550 до 600 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Спорт и отдих
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. гр. Свети Влас