СУПЕРВАЙЗОР НА ALL INCLUSIVE РЕСТОРАНТ И БАР

Елина АД ЕООД, Стара Загора, специализирано в областта на туристическото обслужване от 2001 г., ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ за 4-звезден хотел "Цезар Палас" в гр Свети Влас - Супервайзор на all inclusive ресторант и бар.

Отговорности, задължения и задачи:

- Ръководи и контролира цялата дейност на заведенията;
- Отговаря за изпълнението на стандартите и качеството на обслужване;
- Отговаря за правилната отчетност, доставките и наличностите на утвърдения асортимент;
- Следи за асортимента, зареждането и външния вид на блок масата;
- Следи за спазването на санитарните изисквания и стандарти;
- Администрира дейността на поверените му съоръжения, изготвя графици на работа, определя работното време;
- Контролира дейностите на подчинените си по обслужване на гостите и предлагане на храна и напитки;
- Следи за външния вид, начина на обслужване и трудовата дисциплина на подчинените си; Води присъствените форми; Изготвя ежемесечни доклади;
- Познава, прилага и контролира Служебния кодекс и изискванията на ISO 22000:2005;
- Отговаря за набирането, първоначалния инструктаж и последващото обучение на преките си подчинени.

Ние предлагаме:
- добро заплащане
- възможности за професионално развитие;
- осигурено спане и храна;

Образование и квалификация

1. Средно специално (ресторантьорство/хранене/туризъм) или
Висше – туризъм/ресторантьорство/икономика
2. Английски и немски език – на добро ниво, руски - предимство
3. Работа със специализиран софтуер - Clock

Необходим опит

1. Поне 1година в сферата на ресторантьорството
2. Опит на такава позиция е препоръчителен
3. Опит в изхранване на база All Inclusive е силно препоръчителен

Необходими ключови умения

1. Организираност
2. Носене на отговорност
3. Способност за вземане на решения в динамична среда

Личностни характеристики

1. Стабилност
2. Решителност
3. Отговорност
4. Уравновесеност

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. гр. Свети Влас

Дата:

28.03.2016

Организация:

ЕЛИНА АД ЕООД