АНГЛИЯ MAIDENHEAD ПОМОЩНИК УПРАВИТЕЛ В РЕСТОРАНТ

Англия Maidenhead
Помощник управител за ресторант

Задължения и отговорности:
- Координира цялата работа на ресторанта по време на отделните смени;
- Отговаря за управлението на персонала – назначаване, освобождаване и обучение на служителите;
- Осигурява необходимо присъствие на персонала по време на организирани тържества;
- Грижи се за спазването на хигиенните стандарти съгласно изискванията;
- Отговаря за поддържането на установения стандарт в ресторанта по отношение на храна, обслужване и безопасност на труда;
- Отговаря за ежедневните дейности в ресторанта;
- Наблюдава за правилното приготвяне на храната и за наличните продукти съгласно складовата наличност;
- Приема оплаквания на клиенти;
- Отговаря за спазване на стандарта за фирмената униформа на персонала;
- Идеалният кандидат трябва да бъде със съответен опит в сферата на ресторантьорството и да познава вида кухня, която се приготвя и предлага в ресторанта;
- Да познава бизнеса;
- Способност за работа под напрежение, да може да работи в екип и да ръководи персонала самостоятелно като решава възникналите проблеми.

Изисква се:
- Минимум 7-8 години опит в сферата на ресторантьорството;
- Много добър говорим английски;
- Ще наблюдава работата на сервитьорите и кухненския персонал.

Предлага се:
- Заплащане 8.90 - 9.50 ЛИРИ НА ЧАС;
- Квартира осигурена от работодателя;
- Настаняване веднага ;
- Постоянно място
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство
Работа в чужбина

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

01.04.2016

Организация:

Анонс 2014 ЕООД